| Lou222 a întrebat:

BUna! am un telefon Samsung galaxy ace s 5830 si vreau sa instalez temple run si subway surfers. am incercat sa le downloadez de pe google play insa nu functioneaza jocurile... va rog sa ma ajutati dau funda!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mai incearca o data si daca nu merge inseamna ca nu sunt suportate de versiunea ta de android.Desi in principiu macar subway surf ar trebui sa mearga...

| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa mearga.Eu am un Galaxy Mini.La mine sunt compatibile.