| KENNKOV a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini2 si nu mai porneste.Nici cand il bag la incarcat.Imi licareste ecranul dar nu se aprinde

Răspuns Câştigător
| Leutzzu a răspuns:

Frate si eu am mini2 si aceias chestie am patit-o si eu deci sti ce trebuie sa faci acolo unde bagi mufa de la incarcator ai o clamita inauntru clama aia ridico mai in sus si ai sa vezi ca iti merge funda?

7 răspunsuri:
| BetivanuLHaios a răspuns:

Desfa-i carcasa de pe spate, si acolo s-ar putea sa gasesti un buton foarte mic. Acela este butonul de reset.
Il poti accesa cu o agrafa.

| fuzzer a răspuns:

Probabil nu face contact bateria.Du-l la un service, te vor lamuri acolo baietii.

| KENNKOV explică (pentru BetivanuLHaios):

Nu e nici-un buton

| LastMimzy a răspuns:

Probabil deja ai rezolvat problema..si eu am patit asa, l-am trimis la reparat la Bucuresti, mi l-a facut si ieri mi s-a stricat iar...tu cum l-ai reparat?

Răspuns utilizator avertizat
| LastMimzy a răspuns (pentru Winstern):

Buna,da...l-am trimis pentru a 2-a oara la Bucuresti (in martie) si de atunci nu am mai avut probleme cu el

Răspuns utilizator avertizat