| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 cumparat de la Emag acum 3 luni si mi-a cazut din mana peciment si s-a indoit marginea dintre ecran si capacul spate(aceea argintie care seamana cu metalul)si as vrea sa stiu daca il trimit la garantie celor de la Emag SI DACA E VOR ACCEPTA SA MI-L REPARE. aprop as vrea sa schim si capacul din spate pentru ca e crapat.

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Garantia iti va fi anulata. Evident ca vor accepta sa ti-l repare dar doar contra-cost si iti schimba ce vrei tu la el.

| costy18 a răspuns:

Nu...tu l ai belit, nu sa belit el singurhappy cumpara ti carcasa sau lasa-l asa si ia ti o husa de silicon ca daca aveai nu pateai astatongue