| AdryaNN11 a întrebat:

Acum câteva zile mi-am cumpărat un Samsung galaxy A5 2016. Ieri am avut ghinionul sa îl scap de la cca 10cm pe ciment si s-a crapat sticla de pe spate.
Cam cât ar costa înlocuirea ei? Sau poate fi făcută la garanție? ( e luat de la Vodafone )
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Uita-te si tu pe net!

| AdryaNN11 explică (pentru Clorox):

Am încercat dar nu găsesc pentru acest gen de telefon. Am dat și câteva mailuri unor service-uri dar nu au răspuns.
Și. garanția nu îl repara nu? Chiar și contra cost?

| Clorox a răspuns (pentru AdryaNN11):

Nu, garantia se ocupa doar de problemele interne sau cateodata chiar externe ale telefonului. Doar daca este defect din fabrica!

| gandacinchisinsticla a răspuns:

Ai rezolvat problema? Intreb penteu ca si mie mi s-a intamplat cam acelasi lucru, mi-a cazut de doua ori de la maxim 6-7 cm si mi s-a spart sticla in fata PE SUB FOLIE dar si pe spate. Sunt dezamagita de telefon si in acelasi timp ca nu am gasit un raspuns concret, cat m-ar costa sa inlocuiesc sticla...