| Flavyus07 a întrebat:

Salut, am un Samsung Star S5230 Star. si este codat pe vodaphone. L-am resoftat de 2ori. si degeaba. I-am configurat setarile astfel incat sa nu mai blocheze cartelele de pe alte retele. si totusi nu functioneaza reteaua Orange. Cum sa-l decodez fara sa apelez la ajutorul unui sediu GSM specializat?

1 răspuns:
| byCV9 a răspuns:

Nu se poate fara un service GSM! Este totusi un telefon cat de cat nou si nu poti sa il decodezi acasa in fata PC-ului! Adica nu vorbim de Nokia 1100 care se decodeaza si pe cele mai varza site-uri! Sper ca te-am ajutat! Funda!