| yourFanta a întrebat:

Salut,am un Sony Ericsson vivaz la care s-a stricat mufa de incarcare.S-a reparat,dar acum nnu se incarca doar cand este oprit,daca il pun la incarcat cand este pornit, imi apare conexiunea usb si nu se incarca.Stie careva care este problema? softu sau cv... funda si raman dator

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Atunci sigur e de la soft.

6 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai depinde la ce il pui la incarcat, daca-l pui la cablu usb normal ca-ti arata ca trebuie sa sa conectezi dar daca nu e, da cred ca e o problema cu softul. Dar incearca sa-l incarci la cablu usb, poate o sa mearga.

| yourFanta explică (pentru aleCsandrra):

Il pun la incarcator normal si imi apare ca si cum as fi conectat usb.u, totusi o sa incerc sa-i dau un resoft

| aleCsandrra a răspuns (pentru yourFanta):

Pai si nu iti apar mai multe chestii ca si cum ar fi ca la usb?

| yourFanta explică (pentru aleCsandrra):

Ba da

| aleCsandrra a răspuns (pentru yourFanta):

Pai incearca cate una de acolo si vezi poate se incarca.

| yourFanta explică (pentru aleCsandrra):

Nu se incarca cu niciuna sad