| andreea_7973 a întrebat:

Am o problema cu incarcatorul de la telefon. Cand bag incarcatorul in tel fie nu face contact, fie apare ca usb, fie apare ca incarcator, adica normal. Daca il misc putin se deconecteaza( nu stiu daca m.am exprimat bine, adica nu mai incarca). E Sony Ericsson Vivaz. Sper sa ma poate ajuta cineva.

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Da eu am anteles hai casati explic ancarcatorul tau are niste catei daca nu ma ansel problema este k 1 sau mai multi catei sau deteriorat adica sau ros si nu mai fac contact solutia este sati ei altul nou sper ca te-am ajutat