| FrumoasaFata a întrebat:

Salut, am un Sony xperia x10 versiunea android 2.3.3 stiu ca se poate update pana la 4.2 eu vreau 4.04 si cum fac ca nu am mai avut telefon cu android...is obisunit cu ios si windows phone

2 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Android OS, v1.6 (Donut), upgradable to v2.3 (Gingerbread)....deci ai deja cel mai mare update...cat despre faptul ca nu esti obisnuit, o sa te obisnuiesti, eu am un Sony xperia E cu android 4.1.1winking si eram obisnuit cu Ios de la un Iphone 3 si am avut si un lumia 510winking sper ca te-am ajutat

| FrumoasaFata explică:

Nu m-ai ajutat este si 4.0 care vreau eu la al meu uitate pe youtube cum isi pun si 4.2