| Bogddy10 a întrebat:

Salut.Am un telefeon Samsung galaxy mini 2 si vreau sa imi descarc pes 2012 am incercat de pe mobil 9 dar nu`mi merge nu stiu dc va rog spuneti-mi cum sa il descarc si cum sa il instalez Fundaa! (am vazut la multi care au Samsung galaxy mini 2 ca au pes 2012 si le merge...)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi laPES 2012 Soccer sau la PES 2012 Online Timer?

| darrio2007 a răspuns:

Gasesti in Magazin Play.In telefon.Intri si scrii acolo sus la cautare numele jocului.Dai click pe joc(este gratuit si are doar 1, 36 mb).Dai pe Instalati apoi pe Acceptati si Descarcati.Asteapta sa se descarce.Se va instala singur. Apoi cauta iconita in telefon.Succes.