| Bogddy10 a întrebat:

Salut.Am un telefeon Samsung galaxy mini 2 si vreau sa imi descarc pes 2012 am incercat de pe mobil 9 dar nu`mi merge nu stiu dc va rog spuneti-mi cum sa il descarc si cum sa il instalez Fundaa! (am vazut la multi care au Samsung galaxy mini 2 ca au pes 2012 si le merge...)

Răspuns Câştigător
| AlexRizi a răspuns:

Salut! nu stiu performantele dar daca merge incearca sa scrii pe google: Download pes 2012. apk! Iti dau si un program foarte bun care trebuie instalat... se numeste Blackmart Alpha, aici gasesti tot ce vrei si sunt toate pe gratis! Funda?

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Am acelasi telefon si nici mie nu-mi merge dar am auzit ca trebuie sa instalezi Blackmart Alpha.

| Hyp3rX a răspuns:

Ce fel de format are fisierul?