| TanaseGabriel2205 a întrebat:

Salut
Am un telefon Allview, din greseala m-am asezat pe el si s-au facut niste dungi in parte de jos a ecranului, pe displey nu este nici o spartura.
Intrebarea mea este dac ail am in garantie o sa mi-l repare gratis?
o sa ii zic ca mi-au aparut din senis

4 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Daca e garantie inseamna ca e pe gratis

| TanaseGabriel2205 explică (pentru stefanvladvlad):

Pai am auzit ca daca e din cauza mea nu il repara dar ma ganeam sa le zic ca au aparut din senin(telefonul nu are semne de lovituri sau ceva)

| stefanvladvlad a răspuns (pentru TanaseGabriel2205):

Dar nu stiu daca te cred.

| MinivaGSM a răspuns:

Ai spart display-ul, iar garantia nu acopera asa ceva (defect mecanic, provocat de tine).

In schimb poti merge la un service gsm https://www.minivagsm.ro

O seara frumoasa!