| darianiti19 a întrebat:

Telefonul meu s-a spart putin pe margine si s-a creat o foarte mica spartura pana jos.
Intrebarea e...se poate extinde din spartura de pe margine mai mult? Ma gandesc ca nu, pentru ca a aparut numai acea spartura mica care s-a dus pana jos de tot pe telefon, in capatul de jos.

Va rog, raspundeti, sunt ingrijorata! FUNDA

Răspuns Câştigător
| elena97890 a răspuns:

Daca nu il mai scapi nu are cum sa se extinda, daca continui sa il scapi se va sparge in continuare. Si eu am avut un telefon si l.am spart tot asa de sus pana jos si l.am mai scapat o data si s-a dus cu totul, nu conteaza in ce forma e crapatura. Cel mai bine ar fi sa schimbi sticla sau/ si display.ul daca si acesta e afectat, dupa sa.ti pui o folie de sticla si o husa care absoarbe socurile. Daca crezi ca telefonul nu merita atatea reparatii poti sta si asa, numai sa nu il mai scapi

| darianiti19 explică (pentru elena97890):

Doamne, multumesc din tot sufletul! Am cautat pe internet ore intregi si nu am gasit nimic!
Nu cred ca merita atatea reparatii, din moment ce s-a spart pe margine foarte jos, si crapatura este de doar 1-2 cm

1 răspuns: