| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Salut.Am un telefon Lenovo A536 si are probleme cu autentificarea Wi-Fi.Situatia e asa:stau o ora, max 2 pe WiFi,apoi wifi-ul nu mai merge,spune ca sunt probleme la autentificare,pun parola de la wifi si nu merge,dar spune "Salvata,securizata cu WPA"(adica reteaua wi fi a fost salvata),dar tot nu merge, merge doar daca ii dau restart telefonului sau daca il inchid.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| KiLlErU21414346 a răspuns:

Este din cauza la placa de baza iti recomand sa te duci intr-un service gsm si iti rezolva problema fundita plzz?