| pierduta a întrebat:

Cum anume ma pot conecta la net de pe telefon daca reteaua wifi este securizata si imi cere parola? Nu exista nici o metoda pentu a ma conecta?

10 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Doar daca spargi parola sau o ai deja.

| eandopuncttk a răspuns:

Pai parola aia pentru ce crezi ca este?

| benny a răspuns:

Sparge parola. Toti care isi iau telefon cu wifi cred ca vor avea net din belsug oriunde

| hkr a răspuns:

Buna,

Daca nu exista retea fara parola trebuie neaparat sa stii parola pentru a te conecta. Altfel n-ai cum. Intrebi ca sa afli parola sau cauti in alta parte retea nesecurizata.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misca-te prin casa, o sa prinzi si retea WIFI fara parola! Sper! Depinde unde locuiesti! Funda? Daca stai in Cluj langa Iulius Mall o sa prinzi WIFI cu numele MaximilianHOME Te contectezi si bagi parola 9997774m! O sa se conecteze!

| GuessWho_8056 a răspuns:

Pai 1. Daca ai router WiFi personal ar trebui sa scrii : 192.168.1.1 si acolo contul si parola sunt: admin si acolo scoti parola.
2. Daca ai net pe stick si telefonul prinde reteaua nu o sa iti mearga pentru ca nu stiu nici eu cum afli parola, probabil imposibil.
2. Daca prinzi reteaua WiFi de la un vecin intreaba-l pe el laughing pentru ca de aflat nu ai cum sa o afli.

Alte răspunsuri
| Tapalus_Remus_2000 a răspuns:

Imi pare rau dar nu exista mod de a afla parole, roaga-l si ti-o va da (posibil) sau cumpara-ti si tu un router wireless.

Alte răspunsuri