| SimonVlad a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 800 si nu se mai deschide, cand il cerc sa il aprind sau sa il incarc vibreaza. Am facut toate combinatiile de taste si tot nu merge ( s-a deschis pentru o zi si s-a inchis la loc) HELP!

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Pai eu recomand sa-l duci la service.happy

| doctorwho a răspuns:

Daca nu merge reset-ul incearca hard reset, dar iti va sterge datele personale, tii apasat butoanele:camera, volume down, on/off, tii pina la vibratie, apoi iei degetul de pe on/off si tii inca apasat pe camera si volume down inca 5-10 sec pina ce apare logo-ul Nokia

| SimonVlad explică (pentru doctorwho):

Doar vibreaza si atat, nu apare nimic pe ecran...