| Andreea189 a întrebat:

Salut am un telefon numit "Philips s309 Smartphone" mi-am instalat o aplicatie numita Mobizen pentru a filma ceva pentru canalul meu de Youtube dar, telefonul meu a spus: " din pacate Ui s-a oprit" Ce sa fac sa mearga ca l-am dezinstalat apoi am instalat aplicatia din nou si tot asa ii

Răspuns Câştigător
| eduardocarabinierul a răspuns:

Este din cauza memoriei RAM care este insuficienta pentru a rula aplicatia. poti incerca sa stergi niste aplicatii care consuma din memorie

2 răspunsuri:
| Aqq a răspuns:

Eu de exemplu te-as sfatui sa-ti pui Clean Master si sa-ti cureti aplicatiile si poate sunt sanse sa mai mearga

| Andreea189 explică (pentru eduardocarabinierul):

Am 3 aplicatii instalate in tot telefonul