| McSs a întrebat:

Am un telefon Orange Yomi si zilele trecute am dat resetare la setarile din fabrica, iar acum unele jocuri merg cu lag si grafica e mult mai slaba fata de cea care era inainte de resetare. Care ar fi cauza? Trebuie sa instalez o aplicatie anume?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Este posibil ca jocurile utilizate de tine sa necesite o configuratie hardware mai performanta fata de cea oferita de telefonul tau. Iti recomandam sa incerci sa dezinstalezi si o parte din aplicatiile pe care nu le utilizezi.

O zi buna,
Orange Helper