| Oana_Onutsa_1994 a întrebat:

am un Samsung galaxy ace si zilele trecute am dat "revenire la setarile din fabrica " si acum nu mi se mai activeaza 3 G-ul. Din ce cauza? Dau funda

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ce Android ai? Incearca sa-i mai dai un reset. Daca nu functioneaza, incearca sa-l updatezi, asta in cazul in care nu esti la ultimul soft disponibil pentru el si anume 2.3.6.

| Oana_Onutsa_1994 explică (pentru AllinaDaniella):

Soft-ul care il am acum e 2.3.3

| IonutAxi a răspuns:

Dar internetul in general iti merge? Ma refer la ( E, H 3G) ala. Daca nu merge e de la setarile la Internet. Astept un raspuns de la tine.

| Oana_Onutsa_1994 explică (pentru IonutAxi):

Internetul merge doar conectat la wi-fi..atat