| AlexandruZolk a întrebat:

Am un Xiaomi Redmi Note mai exact:http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note-6217.php
Mi-am făcut un abonament la Digi Mobil cel de 2 euro, cand bag cartela in telefon nu mi-o citeste (adica nu apare niciun semnal), daca bag cartela de alta rețea merge fără probleme.
Pana la un moment dat imi mergea, imi intra in roaming de la Vodafone si nu aveam probleme (eram in tara)
Ce pot face sa-mi mearga? Dau funda
Mersi

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Asta patesc si eu pe un Iph6MTK. Telefonul nu este compatibil.