| pisicutaanonima a întrebat:

Salut amici! Ma intrebam este bun telefonul Samsung Galaxy s2 made in korea?

6 răspunsuri:
| vladutzw a răspuns:

Da

| davidtm a răspuns:

Al meu e in vietnam
tot galaxy s2 am.

| DaftPunk a răspuns:

Pai, Samsung e marca koreeana, deci e original.

| maryusmono a răspuns:

Prea putin conteaza unde sunt facute. Made in Koreea. china. vietnam. samsngul si-a deschis firme in aceste tari pentru ca este mana de lucru ieftina.

Telefonul este bun in orice tara ar fi facut. Totusi, ai auzit ca aparut un galaxy s2 mai performant? Uite-l aici: http://bit.ly/Ykk2r6

Poti sa te uiti si peste parerile celor care l-au cumparat deja si il folosesc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este bun!
NU contează în ce ţară este fabricat, are aceleaşi performanţe - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

Toate cele bune.

| pisicutaanonima explică (pentru maryusmono):

Asa e si al meu dar are doar 3 pagini sad si nu imi da voie sa instalez aplicatii