| Piitiic_Nicoo_1997 a întrebat:

Ce parere aveti despre galaxy s3 made in korea? a avut cineva? cum merge?

1 răspuns:
| RazvanCTC a răspuns:

Iti spune eu cum merge..eu nu am avut Samsung galaxy s3 dar sfatul meu este sa nu iti cumperi chiar daca este mai ieftin..ca daca se strica nu il poti repara si dai si bani degeaba pe el. daca vrei un telefon bunice ia-ti un Samsung galaxy s2 mini este foarte bun.
Si ala facut in Korea este facut pe vapor si garantie ca va tine este de 5%. FUnda?