| angi_4331 a întrebat:

Salut,as dori sa-mi cumpar un Samsung Star 3. Ce parere aveti despre telefon? Fundahappy

Răspuns Câştigător
| reirei1999 a răspuns:

Dupa parerea mea(doritor si sigur voi fi si cumparator de Samsung galaxy note 3) Telefonul mi se pare naspa...pe de alta parte, el este bun pentru chestiile la care se foloseste telefonul de obicei(sunat, trimis mesaje si calculator). Totusi, in locul tau as opta pentru un Samsung galaxy mini 1 sau 2, ori alege unul din S-uri:S1, S2, S2 plus, S3, S3 mini, S4...

2 răspunsuri:
| iulianbuza97 a răspuns:

Parerea mea fata de acest Samsung Star 3 este satisfacatoare insa ecranul e cam mic si nu are multe functii
Mi-a placut 50 la 50 %

| Zoey112 a răspuns:

E destul de bun dar te sfatuiesc sa iti iei un Samsung galaxy mini 2 (ca al meu) laughing