| MembruDaniel9821 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. As dori sa-mi cumpar un telefon. Bugetul sa fie pana in 400 lei.Eu am zis sa-mi iau samsung star 2, dar nu stiu, Voi ce parere aveti? Ce telefoane mai bune cunoasteti? Dau funda celui mai bun telefonwinking

2 răspunsuri:
| Dextererica a răspuns:

Nici eu nu il recomand mai bine iti iei un iphone 1 sau 2winking

| EuSuntMicNuStiuNimic a răspuns:

Exact asa are un prieten, sincer sa fiu nu il recomand mie nu imi place, din contra imi lasa un gust amar. Ti-as sugera sa te incadrezi la banii aia in Nokia ce model crezi ca iti place. Sper sa faci o alegere buna!