| Stefan288 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar un ssmsung galaxy s7.Ce merita sa dau 24 de milioane pe el? Pareri.

4 răspunsuri:
| Georgescu_Alexia_1990 a răspuns:

Pai depinde de genul tau. Eu as alege sa imi iau un Iphone 7, deoarece prefer Apple. Si, daca ar fi sa aleg un Samsung, as alege S7, cum ai zis si tu. Si chiar merita, deoarece este un telefon bun, care, deoarece a fost de curand scos pe piață, nu va ieși din trend decât peste vreo 2-3 ani - îti garantez ca pana atunci iti mai schimbi telefonul.

| OnePiece a răspuns:

Eu as lua un Huawei Mate 8 la banii aia. S7... hmmm, mai bine mai pui putin si iei Edge.

| Rebel23 a răspuns:

Salut,după părerea mea e mai bine sa mai economisești ceva bani, deoarece tehnologia evoluează pe zi ce trece.Mai bine mai rabzi puțin mai strângi și niște bani in acel timp și îți iei un telefon mai bun, eu așa am făcut și trebuie sa îți mărturisesc ca sunt fericit de alegerea făcută. Sper ca te-am ajutat.

| Gabriel9707 a răspuns:

Pai depinde, daca te tine bugetul ai mai putea astepta o luna si ti-ai lua S8, dar oricum s7 este un telefon foarte bun, mai ales cand vine vorba de camera.