Întrebare recomandată | alyn21 a întrebat:

Salut.
As vrea sa mi iau un telefon care sa ma tina si sa fie qwerty, am 200lei.Nu conteaza daca e second atata timp cat mai mai tine.Il folosesc la mesaje si vorbit.Ce mi-ati recomanda?

7 răspunsuri:
| AddaRosee a răspuns:

Nokia C3-00 e chiar bun, nou la liber e 320 lei sau second nu cred ca trece de 120 lei. Daca iti mai iei si o husa, de aia obisnuita la 10 lei te tine lejer n-ai stres cu elwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu04 a răspuns:

Am eu daca vrei un telefon LG GS290 este bun are casti incarcator daca vrei pot sa iti dau si poze.Este foarte bun de vorbit se aude bine si ai o tastatura mare cand scrii mesaje

| supermamici a răspuns:

Buna,
daca vrei sa te tina atunci iti recomand sa iei un telefon nou. Ai gasi si un smartphone second insa cu siguranta acela nu te va tine suficient, ori este uzat, ori este un smartphone slab, ori acumulatorul nu te va tine. Ia-ti un telefon clasic, nou, de aici: http://bit.ly/12Yfvxt

| EMike a răspuns:

Pe langa telefonul cu touch mai am si un telefon Samsung C6625. Foarte rezistent. Mi-a cazut in chiuveta si merge. Am cazut pe el, imi sare din buzunar, e super rezistent.

| butterflyeffect0000 a răspuns:

NokiaC3 e acum in jur de 300 de lei la liber( dar depinde si de unde il iei), dar daca il iei "la mana a doua" atunci va fi cam 200 lei... E destul de ok, si baterie tine destul de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei un smartphone bun si ieftin cauta Nokia e63 sau Nokia e71. Sunt foarte bune!
Daca vrei BlackBerry cauta 8520 sau 8900. Dar cred ca vei depasi bugetul tau de 200 de lei.