| Dumitru_Alecsandra_1995 a întrebat:

Salut happy as vrea sa va intreb daca este bine sa ai incredere in cineva si sa-i cumperi o replica de iPhone 4S sau sa mai astepti putin pana strangi banii si sa-ti iei originalul?

Răspuns Câştigător
| nexus9710 a răspuns:

Nu se merita sa cumperi replica, mai bine il iei nou nout din magazin sau pe abonament, replica nu valoreaza nici macar 2 mil, Nu se meritawinking

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se merita.Ia-ti unul nou cand vei avea bani.

| Andrei_Haranghelovici_1994 a răspuns:

Mai bine iei unul nou din magazin cand ai bani, eu unul nu as cumpara de la nici un necunoscut.

| CRYSTAL1990 a răspuns:

Ia-ti originalul ca e de 1000 de ori mai bun.