| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,nu am vazut pe net asa ca va intreb pe voi:cati mpx va avea iphone 5 la camera, e adevarat ca ii vor pune jacku in partea de jos si ii va micsora conectorul si inca una tot din sticla il va face, adica ca iphone 4 si 4S? funda PS:pentru cei care se lauda ca au iphone 5 au o chinezarie replica ca originalul nici nu s-a lansat

10 răspunsuri:
| Rockerul23 a răspuns:

Pai daca nu ai vazut pe net noi de unde sa stim?
Crezi ca noi lucram la Apple?
Asteapta pana vor arata prototipul.
Atunci il vor si descrie.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns:

Ma,sincer nu o sa il mai imbunatateasca.
Deja au inceput sa il fabrice.
Pentru ca, iti dai seama ca cererea va fi imensa.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai sa stii ca da, sunt uni romani care se duc in US si cumpara sa zicem, 100 bucati si dupa le vand cu un pret putin mai mare sa-si scoata profit.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai normal, doar trebuie sa faca si romanii profit nu? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai,si ei ce castiga?happy

Răspuns utilizator avertizat