| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Aseara un coleg a incercat sa imi deschida telefonul dar intr-un fel sau altul a intrat in bios, cand mi-a dat telefonul acolo scria ceva de genul:,, formating data" am scos bateria si am pus-o la loc in speranta ca o sa isi revina, dar de atunci nu imi mai porneste telefonul, se deschide pana la partea in care apare logo-ul apoi se inchide din nou si apare textul,, Android" dupa care porneste iar. Imi spune va rog cineva, ce ar trebui sa ii fac? Adica as vrea sa il repar manual daca se poate. Multumesc happy happy

1 răspuns:
| S1lv1uRoGam3r a răspuns:

N-ai ce-i face, tu nu ai experienta suficienta sau echipamentul specific. Du-l la service. Sper ca te-am ajutat!