| ombladon156 a întrebat:

Salut, astazi mi-am reinoit abonamentul si deja mi-au venit noile optiuni. Vreau sa intreb daca am liber sa le folosesc deoarece un prieten s-a trezit cu vreo 20euro in plus la factura.?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Da, ai liber, dar uite-te la credit sa vezi cate minute/mesaje/net ai deorece s-ar putea sa nu iti dea pe o luna intreaga, adica nu toate fecilitatile pentru ca nu prinzi o luna intreaga. Daca data de facturare e 22 decembrie, tu o sa ai optiunile doar pe perioada aceea de 1 saptamana. Deci nu o sa ai toate optiunile pe 1 luna.
Si s-ar putea sa mai ai cost daca abonamentul s-a marit, adica o sa iti apara cost de 2 euro daca abonamentul tau s-a marit cu 2 euro.