| SmArTy90 a întrebat:

Salut,aveti idee de unde as putea sa cumpar o baterie de telefon model selecline? Cred ca e chinezesc sau frantuzesc.

3 răspunsuri:
| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Din cate stiu eu s.ar putea sa găsești la serviceurile de telefoane mobile

| CuriousStuff a răspuns:

Putin probabil sa gasesti in Romania daca telefonul nu e cumaparat de aici. Probabil nici-un magazin nu vinde tipul asta de telefon deci nici accesorii pentru el nu o sa gasesti. Incearca pe site-uri din afara daca chiar ai nevoie. Faci plata cu cardul si ti-o livreaza prin posta.

| SmArTy90 explică (pentru CuriousStuff):

M-am gandit la treaba asta dar nu gasesc niciun site