| BadASsS a întrebat:

Salut.Care e cea mai buna husa pentru Samsung Galaxy note 2, cu flip cover sau fara (adica din aia doar pentru spate), sa arate bine si sa ofere putina protectie telefonului?

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

Depinde cum folosesti telefonul, daca ai nevoie unele huse flip ofera posibilitatea sa tii telefonul in pozitia ideala pentru a vedea filme de exemplu sau sa il folosesti ca pe un ceas /calendar de birou. Bumperul este din punctual meu de vedere util mai ales celor care vorbesc foarte mult la telefon, il scoti din buzunar si vorbesti nu te mai incurci in coverul Acela happy. Ambele ofera cam aceiasi protectie pentru ca degeaba il tii intr-o husa daca il scapi cum trebuie tot pateste el ceva straight face.