| gtr2rr3 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul Huawei Ascend P7? Merita sa achizitionezi un astfel de telefon, pentru mine la prima vedere mi-a lasat o parere foare buna, chiar mai buna decat parerea despre Samsung Galaxy S5.

2 răspunsuri:
| Stefanstoica74 a răspuns:

Eu am avut p6. E super tare telefonul!
Chiar ITI recomand. Merge foarte bine si arată... Nu mai zic.
Arată minunat cu marginea aia metalică si totul. Si are configurări destul de bune. Adică foarte bune. Chiar iti recomand

| AlexL28 a răspuns:

Nu e mai rapid ca S5 daca te gandesti la asta, sincer nu ma impresioneaza, desi nu stiu cat costa, cred ca la pretul lui poti gasi alternative mai bune.