| AlxGoliatH a întrebat:

Care telefon este mai bun dintre:Huawei ascend g300, Samsung galaxy ace plus, Lg l5? Pe mine personal cel mai mult m-a impresionat Huawei ascend g300, voi ce parere aveti? Mentionesz ca pe telefon o sa ma joc o sa ascult muzica.Dau funda cine ma ajuta

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung Galaxy Ace Plus S7500 şi LG Optimus L5 sunt asemănătoare ca performanţe tehnice, totuşi, aş recomanda LG Optimus L5.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2281,2030,2126

Toate cele bune.

| xXSpikeXx a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus are o performanta buna Huawei ascend g300
si el are o performanta buna dar eu as alege samsungul pentru ca are o performanta putin mai buna decat Huawei deci depinde de gusturile fiecaruia Bafta

| Dede741 a răspuns:

Lg l5. big grin