| catalin542000 a întrebat:

Ce părere aveți despre oneplus 8pro vs s10plus?

Care telefon este mai bun?

Si intre oneplus 8 pro vs s20ultra, tot la fel, ce alegeți?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Singura categorie unde câștigă OnePlus 8 Pro este performanță, având un chipset mai puternic dar chiar și așa nu câștigă cu mult.
Trebuie totuși să ne uităm și la diferența de preț între cele două.
Aici ai comparația dintre cele două, la specificații: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9919&idPhone2=10040

PS: Telefoanele Samsung din Europa vin cu chipsetul Exynos și nu Snapdragon. De aceea este mai puternic OnePlus 8 Pro

| gelu1970 a răspuns:

One Plus