| ManifestCmn a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Huawei y300, toti imi spun ca se strica repede, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Nu este adevarat nimic din ce spuneti ...eu il detin si merge perfect jocurile merg struna pe el ..calitatea materialelor este una excelenta si crede-ma stiu asta plus camera foto care este surprinzator de buna

5 răspunsuri:
| criss007 a răspuns:

Telefonul este destul de bun dar trebuie sa ai grija de el

| onasis1961 a răspuns:

Calitate destul de slabuta!

| INNA23 a răspuns:

Putin cam slaba calitatea.

| alexs99 a răspuns:

Este un telefon destul de slab din punct de vedere al performantelor.

| maryusmono a răspuns:

Nu imi place acest telefon. si eu am auzit tot felul de vorbe rele despre el. Ti-as recomanda mai degraba acesta Samsung: http://bit.ly/109Lc1x

De ce?

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila