| iiLeexyii a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca telefonul Huawei Ascend Y300 este performant, bun si daca nu se strica repede?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Se pare ca e un telefon bun. Nu perfect, dar bun.
http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_y300-reviews-5386p2.php

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

E bun, nu foarte performant dar e capabil sa duca cam toate aplicatiile care exista la ora actuala pe google play, are 512 ram si un procesor cat de cat capabil. De rezistent... este destul, depinde si cum il utilizezi si mai ales sa nu il trantesti.

| figaro a răspuns:

Destul de performant http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_y300-5386.php
cat despre stricat...conteaza si cata grija ai de el.

| Curious9 a răspuns:

Performant, cat de cat, dar nu rezista! Daca il cumperi doar ca telefon, e ok, dar daca ai de gand sa mai folosesti o aplicatie, 2, sa mai bagi ceva muzica, eu zic mai bine nu. Recomand Samsung S1, 2,3.

Răspuns utilizator avertizat
| Adita1234 a răspuns:

Eu am acest telefon si sunt ff multumit de el am toate jocurile actuale are si o memorie buna.De cat sa dai 15-20 milioane pe un Samsung. mai bine iti ei acest telefon