| RaR a întrebat:

Salut ce telefoane pana in 500 lei mi-ati recomanda? As dori sa aiba android sa aiba touchscreen.

Răspuns Câştigător
| ada2203 a răspuns:

Eu mi-am luat de o saptamana Samsung galaxy y, si sunt multumita de el, ti-l recomand cu cea mai mare caldurahappy

6 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

Pai pana in 500 lei cu android iti poti lua un Samsung galaxy y, mai ieftin dar fara android este Nokia asa 305, 306 sau 311

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Vezi si telefoanele Vodafone Smart.Sunt destul de ok.Touch si android.

| danutzzzu99 a răspuns:

Ai cam putine modele la pretul asta...mai pune inca 150 de lei si iti cumperi un Samsung Galaxy Chat(am si eu unul si sunt multumit de el).Are touch si tastatura qwerty, are android 4.0 si costa 650 de lei...dar daca nu iti place sata incearca Samsung galaxy Pocket

| GFStep a răspuns:

Htc wildfire s.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Samsung galaxy y fit mini1, 2