| AlxGoliatH a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce telefoane cu touchscreen stiti, sa aiba android si sa costa pana in 5 mil

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mda, vin eu cu o idee mai buna decat toatelaughing Sony Ericsson xperia mini st 15i. procesor 1 ghz, nu gasesti asa ceva in acest pret. intergistrare hd si redare hd, in acelasi pret maxim vga, desi de ovicei redarea e qvga. Camera de 5 mp cu bitz, gpu bun, te ajuta daca te joci si altele

| COOLboY a răspuns:

Samsung Galaxy Y
Samsung i5500 Galaxy 5
LG Optimus L3 E400
LG Optimus Me P350
Samsung Galaxy Pocket S5300
Samsung Galaxy Y Pro B5510
Samsung Galaxy Mini S5570

Sper ca te-am ajutat si toate cele bune, sper sa fi multumita de telefonul tau!

COOLboY

| MihaiTT a răspuns:

HTC-urile si samsungurile

| suculete12 a răspuns:

Samsung galxy mini ia-l este foarte frumos ti-l recomand funda te rog?

| ITdevil a răspuns:

Samsung Galaxy Y. Îl dețin și sunt foarte mulțumit de el. Am multe aplicații și aproape niciun pic de lagwinking

| iiAgaiin a răspuns (pentru ITdevil):

Cum merge touch-ul? E sensibil la atingere?

| BlackSatan a răspuns:

Daca vrei tu iti vand eu telefonul meu cu 500 lei.Samsung Galaxy Fit folosit 2 luni cu husa de silicon, card MicroSD 2 GB inclus.Telefonul este in stare impecabila, fara zgarieturi.Detalii pe adresa:akar. dark@yahoo.com
Vreau sa imi cumpar LongBoard si am nevoie de bani...