| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon ar trebui sa aleg dintre Lg l5 si Huawei ascend g300, tinand cont ca vreau un smartphone care sa ruleze bine jocurile sa nu aiba lag si care sa fie de incredere(care sa nu se strice repede). Mentionez ca bugetul meu este de 650 lei si cam aceste telefoane sunt pe placul meu deoarece au ecranul de 4 inch si android.Ce telefon sa aleg dintre cele doua? Dau FUNDAwinking

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut mie imi plac mult astea LG
Deci as alege Lgl5.

| Danzell a răspuns:

Care l5? sunt vreo 4 modele de L5

LG Optimus L5 E610
LG Optimus L5 II E460
LG Optimus L5 II Dual E445
LG Optimus L5 Dual E615

eu as zice totusi Huawei pentru ca are un procesor snapdragon care imi este cumoscut

| ManifestCmn a răspuns:

Huawei! foarte bun!