| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,deci sambata imi cumpar primul smartphone iar bugetul meu este de 130 de euro.Deja m-am uitat la Huawei ascend g300 si cred ca o sa-l iau.M-a impresionat destul de mult insa am o singura nedumerire, faptul ca este Huawei(adica stiu ca este o firma foarte buna insa nu este apreciata de romani) si imi este frica sa nu se strice repede sau sa inceapa sa se stinga sau chestii de genu.Credeti ca fac alegerea buna cumparand acest telefon?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

E bun telefonul! Cu toate ca e chinezesc, in acest moment chinezii sunt NR1 in lume la ICT.