| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa cumpar pana in 800 lei?

8 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

Ceva cu android, eu am Samsung galax ace plus si cam atat costa.
Poti sa-ti mai iei S plus care e mai bun
si HTC sau Sony mai sunt sub 800 lei.

| thewomaninwhite a răspuns:

Samsung galaxy gio zic eu

| DumpyDuck a răspuns:

Un LG Optimus L5.E foarte bun, are sistem android 4.0.3 si e vreo 7 milioane.Depinde cat costa la tine.Numai bine!

| colacolaCHIPS a răspuns:

Sony Xperia U, este cel mai bun in acel pret.

Il detin de 2 luni + root si sunt multumit, ii poti face upgrade la Jelly Bean (4.1.2,neoficial) dar pierzi garantia. Pentru mine nu este un dezavantaj.

| supermamici a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus, sau varianta mai ieftina Samsung Galaxy Onyx: http://bit.ly/galaxy-ace-onyx

| davidtm a răspuns:

S2.dar second

| maryusmono a răspuns:

Ai auzit de telefonul P5 de la Allview?
Aceasta ar fi recomandarea mea pentru tine pentru ca are:

-proceosr de 1000, dual core
-gps
-camera de 8mp cu blitz
-dual sim
-ecran tactil cu o fidelitate foarte buna

In plus poti sa arunci si o privire aici: http://bit.ly/YaQIm5 sa vezi ce cred despre el cei care l-au cumparat deja.