| Emilia1015 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-mi cumpar pana in 600 de lei de la Domo?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG L70

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Evolio Neos, procesor 1, 2 quad core, 1gb ram, camera 9 mpx.
Si e cu 580 lei, dar acum e reducere : 480 lei. De black fridey l-am luat si sunt multumit, camera e cam slabuta dar in rest, n-am probleme. Ma joc cele mai performante jocuri si merg foarte bine.

| IeuI a răspuns:

Parerea mea este ca... poti sa iti cumperi un telefon la mana a doua, care sa arate si sa functioneze bine, dar este mai performant, in aceiasi bani. Daca iti iei un tel nou e bine, dar de exemplu, cu 600lei poti sa iti iei un S3 "tipla" la mana a doua...
Acum faci cum vrei happy

| IeuI a răspuns:

In 600 lei poti, parerea mea, sa iti iei un telefon aproape nou, dar mai performant. Daca vrei sa iti iei neaparat nou e Ok, dar in 600 lei pot sa iti dau un exemplu:
Nou- S3 mini
La mana a doua- S3
Daca stii sa cauti poti sa iti iei un telefon misto in bani aiahappy

| ioana56 a răspuns:

Eu una ți-aş recomanda un Huawei ascend Y530, am şi eu şi merge foarte bine, are cameră pe față de calitate, memorie de 4GB şi un desktop foarte drăguț... Sper că te-am ajutat...:*