| JusticeForCraiova a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre :

Lg Optimus L 9

Sony Xperia M

Sony Xperia L

As dori raspunsurile celor care detin unul dintre aceste telefoane, dati cat mai multe detalii vreau sa stiu :
cum se misca in meniu/jocuri/aplicatii/cum fac pozele/cum merge netu/sunetu convorbire si muzica...

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, eu am Lg L9, si dintre toate cele mentionate de tine e cel mai bun! Il am de 2 luni, si pentru un telefon sub 1000 de lei nou e foarte bun, am avut Nexus 4 si iti spun sincer il face! Viteza de raspuns buna, nu am intalnit lag foarte dess, dar asta e tipic android! Un singur defect as putea spune, bateria desi e maricica la mine se goleste cam repede, fie are defect, fie il folosesc eu prea mult timp! Tot am zis ca merg cu el la service sa vad poate totusi se rezolva, dar nu am avut timp!
http://bit.ly/1a9mSlm

3 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Nici unul nu e prea reusit...ia-ti Xperia Arc S daca tot vrei Xperia. Si e si mai ieftin.Eu sunt multumit de el

| antimulte a răspuns:

L9 e mai fiabil, gama xperia nu m-a dat deloc pe spate, am avut xperia Z pana acum o luna.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu iti recomand Lg Optimus L 9.