| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Salut, ce telefon sa aleg dintre Samsung galaxy note 3 si LG g3. Care ruleaza mai bine jocurile si care are un ecran mai bun. Dar care are camera mai buna?

Răspuns Câştigător
| KDily a răspuns:

Bună,Emanuel! Aceste două modele sunt destul de asemănătoare,nu găseşti mari diferenţe,însă dacă ar trebui ca eu să aleg între cele două, aş alege cu siguranţă Note-ul. Oricum, e decizia ta şi cel mai bine e să faci ce crezi şi ce simţi, nu să te iei după alţii fiind că părerile sunt împărţite. Ţi-aş sugera să te uiţi pe youtube la review-uri, aşa îţi vei da seama care îţi place mai mult. https://www.youtube.com/watch?v=lstElA-4HC4 Uite aici un review bun.Mai găseşti o grămađă dacă cauţi.
Sper că te-am ajutat cat de cat.
Noapte bună şi sper să faci alegerea corectă! :D (să îmi spui ce ai ales)

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Note 3

| Anonimm144 a răspuns:

Eu as alege Note 3, e foarte bun happy

| iLeón a răspuns:

Seria Note e cunoscuta in general ca fiind una hard-core. As alege Note 3, camera e geniala si ai si S-Pen-ul. Acum cateva luni si eu am avut de ales intre Note 4 si S6, am ales S6 si sunt multumit, dar seria Note si cu S-Pen-ul inca ma bântuie, e foarte util stylus-ul

| catalinus13 a răspuns:

Note 3

| HuShEr a răspuns:

Eu ti-as recomanda LG g3 are o baterie si un procesor mai bun tinand cont ca in single thread trece peste multe telefoane. cat despre ecran si camera nu stiu ce sa zic. note 3 e mai slab in baterie

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune!