| Wistler a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy Note II?. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Romiiii a răspuns:

Eu iti recomand sa alegi Samsung Galaxy Note II! Am 4 colegi in clasa care au Galaxy Note II si sunt foarte multumiti de el..Am si 2 colegi care au S III dar nu sunt prea incantati si regreta ca nu au luat Note II. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy Note 2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4_2141.php

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Pai..Depinde ce bani ai! Dar daca nu te intereseaza banii, eu, ca toata lumea, cred ca ar fi mult mai convenabil daca ti-ai lua Galaxy NOTE 2!
Vroiam sa te ajut, dar stiu ca nu are sens ca a venit bursuc pe aici si nu mai am nici o sansa la funda crying

| Wistler explică:

Multumesc,o sa merg pe note 2