| Vladdddd a întrebat:

Carui telefon ii tine mai mult bateria?
Samsung galaxy s 2 sau Samsung galaxy note?
Care face poze mai frumoase indiferent daca amandoua au camera de 8 mp?
Care ruleaza mai rapid de internet?
Care se aude mai tare?
Voi ce ati alege?(Indiferent de pret)
Nu va zgarciti la informatii!
Funda pentru cel mai detaliat!

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Salut, la ambele bateria tine putin raportat la alte telefoane, insa dintre ele s 2 tine bateria mai mult deoarece are un ecran mai mic cu cat ecranul este mai mare cu atat termina bateria mai repede, ele frumoase vor arata pe ambele dar pe note se vede mai bine deoarece are o rezolutie putin mai mare(parca), in privinta internerului si a sunetului sunt asemanatoare deoarece in mare impart aceiasi platforma, eu as alege s 2 deoarece la urma urmei vrei un telefon nu o tableta, note deja o da in tableta, si totusi incearca sa fie si telefon si e prea mare,happy dar depinde ce doresti si tuwinking o seara buna