| BezeaToxica a întrebat:

Cine raspunde macar la o intrebare bine, primeste funda:
1. Cat de mult conteaza procesorul la un telefon
2. Intre un Samsung Galaxy S3 si un S4 mini ce ati alege si de ce?
Vreau si eu un raspuns mai detaliat!

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut.
Nu il asculta pe cel de deasuprea mea. Daca vrei sa folosesti telefonul si pentru ceva gaming, alege clar galaxy s3. Cauta gameplay-uri cu Samsung galaxy s4 mini si Samsung galaxy s3 de exemplu in real racing 3, si o sa iti dai seama ca s4 mini nu este la fel de bun nici macar decat s2. Nu te lasa pacalit de aparente. Nu face o greseala. Alege s3-ul... S4 mini are design destul de comun, s3 e unic printre celelalte samsunguri... La toate capitolele, s3 bate s4.Te rog, fii atent si nu face o greseala.

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

La un procesor conteaza si frecventa pe care o are procesorul si ce fel de procesor este, pentru ca daca este un procesor mai necalitativ, poate sa dea erori, dar daca este un procesor de calitate sunt slabe sanse sa dea erori. Este cam greu sa alegi dintre aceste doua telefoane pentru ca amandoua sunt bune. As alege S3 pentru ca are ecran mai mare si este si hd, are baterie mai mare, dar as alege si S4 mini pentru ca are ram mai mult, este mai nou iar procesorul este mai de calitate.