| PisicutzaTha192 a întrebat:

Salut cine stie cum pot sa imi aflu modelul telefonului, mi l, am uitat- Allview A4 You

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum sad

Selectezi opţiunea "Model/parolă uitată", te conectezi la net ( pe conexiunea de date sau prin wi-fi ) şi introduci contul/parola Google!
Dacă NU le ştii sau sunt incorecte, atunci TREBUIE să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset"!

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrTerrible a răspuns:

Intri la setari, jos de tot ai despre telefon sau ceva de genu si acolo vezi!

| PisicutzaTha192 explică:

Cum pot sa imi aflu parola telefonului-Allview A4 you