| Oprea_Manu_1996 a întrebat:

Salut, cum pot reseta si eu iPhone-ul meu 4S? Si daca il resetez imi sterge si contactele?

9 răspunsuri:
| Robert_Roby_1996 a răspuns:

Stiu doar ca sterge contactele, dar de resetat nu stiu cum...

| bistrita1984 a răspuns:

Numerele de contact nu se sterg la resetare

| RuNNNer a răspuns:

Intri la Configurari La general Si Ultima e resetare si dai pe ea si dai resetati toate configurarile Si nu iti va sterge contactele

| RuNNNer a răspuns:

Intri la Configurari La general Si Ultima e resetare si dai pe ea si dai resetati toate configurarile Si scoate cartela pentru a nu ti le sterge

| bogdan19977 a răspuns:

Depinde daca ai contactele in memoria telefonului si nu pe cartela ti se sterg

Conectezi iPhone-ul la PC intri in iTunes, faci un backup dupa care dai pe resetare si ti se salveaza tot.(inclusiv contactele)

| danyel2012 a răspuns:

Iti da posibilitatea sa alegi ori totala ori partiala, cand dai totala iti sterge tot

| PopaAlex95 a răspuns:

Ti se sterg contactele si toate datele, doar daca nu faci o restaurare sau, in cazul contactelor, calendarelor, pozelor, etc. daca nu ai activat sincronizarea cu iCloud. Mai multe despre restaurare sunt aici: http://itutorial.ro/......-tutorial/