| robbytz11 a întrebat:

de cateva zile tot incerc sa imi instalez softul update pentru un sonyericsson vivaz si atunci cand 'dau' RUN imi apare mesajul:'Installer integrity check has failed.Common causes include incomplete download and damaged media.Contact the installer's author to obtain a new copy.(NSIS Error).Am aceeasi problema indiferent de pe ce site as descarca programul, chiar si de pe site-ul celor de la sonyericsson imi apare aceeasi eroare. daca stie cineva care e problema astept un raspuns...multumesc!

1 răspuns:
| stefantiby a răspuns:

Din cate stiu eu poate aparea o astfel de problema daca ai cumparat telefonul la abonament si este sau a fost codat. Nu sunt sigur la care telefoane apare aceasta problema si la care nu. Daca e codat trebuie sa mergi la firma de la care ai luat telefonul pentru un upgrade la firmware pentru ca e modificat de ei si de aceea nu se potriveste.